Zrzut ekranu 2018-09-17 o 21.44.21.png

Z wykształcenia jestem dyplomowanym architektem z ponad dwunastoletnim zawodowym doświadczeniem. Aktualnie zajmuję się głównie projektowaniem wnętrz. Jestem przekonana, że architektura wnętrz ma bezpośredni wpływ na użytkowników, dlatego dbam aby moje projekty były dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz pozytywnie wpływały na samopoczucie i produktywność mieszkańców.

  Przez ostatnie 12 lat pracowałam w kilku architektonicznych i projektowych biurach zarówno w Polsce jak i zagranicą. Aktywne zaangażowanie w projektach o różnej skali i budżecie pozwoliło mi zdobyć cenne doświadczenie na różnych etapach realizacji. Zdobyłam wiedzę jak tworzyć projekty począwszy od etapu koncepcji, poprzez opracowywanie dokumentacji technicznej, wizualizacji, prezentacji, budżetu, aż do nadzoru autorskiego nad wykończeniem wnętrza i koordynacji podwykonawców włącznie.

  Moje doświadczenie w komunikowaniu się ludźmi i kompromisowa postawa pozwala mi skutecznie współpracować z klientami i podwykonawcami. Nauczyłam się również jak efektywnie pracować w zespołach i współtworzyć nowatorskie rozwiązania. W mojej pracy zawsze łączę cierpliwość, determinację i upór aby skutecznie i terminowo wywiązywać się z podjętych zobowiązań.

  Projektowanie wnętrz jest moją pasją, którą staram się ciągle rozwijać biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i międzynarodowych wydarzeniach z branży. 

  Zapraszam do współpracy.

Magdalena Żukowska